III Festyn Rodzinny

16 czerwiec 2019r.

Mszą św. kończącą rok szkolny celebrowaną przez ks. Wojciecha rozpoczęliśmy dzień III festynu rodzinnego. Na Mszy został uroczyście przekazany sztandar szkoły przez uczniów klasy VIII dla uczniów klasy VII. Liturgię wzbogacił zespół Pani Marty. Następnie z lekkim poślizgiem ze względu na błyskawice, które pojawiły się na niebie rozpoczęliśmy spotkanie rodzin. Rodzice zoorganizowali wiele fantów, kiełbaskę z grilla a nauczyciele przygotowali pyszne ciasta. Trochę zabawę popsuł nam przelotny deszcz, ale było radośnie i bezpiecznie  i oto chodziło. Dziękujemy w tym miejscu Radzie Rodziców, przewodniczacej Pani Krysi za wielkie serce w organizcji festynu, rodzicom, którz zorganizowali fanty i sponsorów a byli to: firma Cichański- Mszana Górna, Blachotrapez-Rabka, Sarniak-Skawa, Redox-Spytkowce, Rodzina Kościelniaków, Pensjonat Wiosna. Wszystkim bardzo dziękujemy.