-
20 marca 2024r.- dzień kolorów - niebieski
-
24. 03. 2024r. - Niedziela Palmowa - kiermasz świąteczny
-
21-22.03. 2024r. - szkolne rekolekcje wielkopostne
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie
-
Galeria
-
Kalendarium
Wtorek, 2024-03-19
Imieniny: Aleksandryny, Józefa
-
Kontakt
tel./fax. 18 26 86 006
E-mail: sp3skawa@rabawyzna.edu.pl
Nasze sukcesy
Rok szkolny 2023/2024
III miejsce w gminnych zawodach siatkówki dziewcząt- Rokiciny Podhalańskie - II.2024
II miejsce w gminnych zawodach OTW - Rokiciny Podhalańskie - III.2024
III miejsce w gminnym konkursie plastycznym - XI.2023
VIII miejsce w zawodach szachowych - Krościenko nad Dunajcem - XI.2023
II miejsce w mini koszykówce dziewcząt - Skawa 1 - X.2023r.
I i III miejsce w międzyszkolnym konkursie pięknego czytania - Skawa1 - X.2023r.
Rok szkolny 2022/2023
Listopad 2022
Etap rejonowy z języka angielskiego - Eryk Latawiec
Etap rejonowy z matematyki - Maja Sularz
III miejsce - Poznajmy nasze lasy - Paweł Gil - Raba Wyżna
I i III miejsce - gminny konkurs plastyczny - Skawa
Rok szkolny 2021/2022
Maj 2022
II miejsce w gminnym konkursie recytatorskim - Harkabuz
III miejsce w konkursie plastycznym - Harkabuz
Kwiecień 2022
II miejsce w siatkówce dziewcząt - Podsarnie
IV miejsce w gminnym konkursie j.angielskiego - Raba Wyżna
Marzec 2022
V miejsce w turnieju OTWP - Raba Wyżna
Listopad 2021
III miejsce w gminnym konkursie plastycznym - Skawa
Rok szkolny 2020/2021
czas pandemii
Czerwiec 2020r.
czterech stypendystów Pana Wójta za bardzo dobre wyniki w nauce
Marzec 2020r.
I miejsce w gminnych zawodach w siatkówce dziewczyn - Raba Wyżna
II miejsce w gminnych zawodach w siatkówce chłopców - Raba Wyżna
V miejsce drużynowo w memoriale im. B.Czecha i olimpiadzie JP II - Chabówka
Luty 2020r.
I miejsce w turnieju piłkarskim z okazji 100 rocznicy urodzin JPII w kategorii dziewczyn kl. VII-VIII - Skawa
III miejsce w turnieju piłkarskim w kategorii dziewczyn kl. I-III - Skawa
Grudzień 2019r.
I miejsce w międzyszkolnym konkursie "Doświadczenie roku" - Raba Wyżna
Wyróznienie w konkursie "Gang słodziaków" - Warszawa
Listopad 2019r.
II miejsce dziewczyn w gminnym konkursie koszykówki - Skawa
III miejsce w gminnym konkursie plastycznym - Skawa
Wrzesień 2019r.
I miejsce w Rajdzie im. Szaroty - Odrowąż
Rok szkolny 2019/2020
maj 2019
udział w gminnym konkursie ortograficznym Teresy i Weroniki -O pióro Wójta - Podsarnie
I miejsce w mistrzostwach Województwa Małopolskiego w karate dla Martyny Gacek - Nowy Sącz
II miejsce Alicja Kłącz - konkurs "Biol-Chem" - Raba Wyżna
wyróżnienie Tobiasz Chryc "Biol-Chem" - Raba Wyżna
kwiecień 2019
VI miejsce drużynowo w zawodach BRD - Jabłonka
IV miejsce inywidualnie w zawodach BRD Martyna Gacek - Jabłonka
wyróżnienie w XVIII konkursie gminnym biblijnym - Skawa
I miejsce w rejonowym konkursie wiedzy o lasach - Monika Maluty
IV miejsce w rejonowym konkursie wiedzy o lasach - Teresa Urbańczyk
IV miejsce w projekcie " Tradycyjny sad" - etap I
marzec 2019
I miejsce w biegu patriotycznym w Rabie Wyżnej
II miejsce w zawodach gminnych w piłce ręcznej - Skawa
V miejsce w zawodach powaiatowych w piłce siatkowej
II miejsce w zawodach MOS w piłce siatkowej - Raba Wyzna
I miejsce w gminnych zawodach w piłce siatkowej - Skawa
I miejsce indywidualnie w gminnych zawodach narciarskich - Martyna Gacek - Rokiciny Podhalańskie
III miejsce drużynowo w gminnych zawodach narciarskiech - Rokiciny Podhaklńskie
grudzień 2018
III miejsce w koszykówce dziewcząt MOS -Rabka -Zdrój
II miejsce w gminnych zawodach koszykówki dziewczat - Skawa
listopad 2018
II miejsce Nieć Marika - VII gminny konkurs plastyczny w kat. kl.I-III
III miejsce Kulak Jakub - VII gminny konkurs plastyczny w kat. kl. IV-VIII
Kamil Urbanczyk - wyrożnienie
październik 2018
zakwalifikowanie sie do etapu rajonowego z konkursu biologicznego - Monika Maluty
ROK SZKOLNY 2018/2019
Kwiecień 2018
Marzec 2018
II miejsce Teresa Urbanczyk - konkurs o lasach - Raba Wyżna
II miejsce w gminnych zawodach w piłce ręcznej dziewcząt - Skawa
III miejsce w powiatowych zawodach w siatkówce dziewcząt - Krośnica
II miejsce Martyna Gacek z zjeździe alpejskim - Chabówka
IV miejsce Paweł Bąbol w gminnych zawodach wiedzy pożarniczej - Rokiciny Podhalańskie
Luty 2018
Styczeń 2018
3 uczniów w etapie rejonowym konkursu biblijnego - Nowy Targ
III miejsce dziewcząt w koszykówce osrdka sportowego - Rabka-Zdrój
II miejsce w koszykówce dziewcząt o puchar Pana posła E.Siarki- Harkabuz
III miejsce w koszykówce chłopców o puchar Pana posła E Siarki- Podsarnie
Listopad 2017
I miejsce w gminnym konkursie plastycznym - Amelia Stolarczyk - kl. III - - Skawa
II miejsce w gminnym konkursie plsatycznym - Kinga Stachura kl. I - Skawa
Monika, Teresa i Krzystof z kl. VII - zakwalifikowali się do etapu rejonowego w konkursie biblijnym - Skawa
Październik 2017
Udział w konkursie poetyckim imię Ojca świetego nigdy nie zaginie...- Sieniawa
Wrzesień 2017
IV miejsce w mini piłce halowej chłopcow-Skawa
II miejsce w mni piłce halowej dziewcząt- Harkabuz
Rok szkolny 2017/2018
Maj 2017
Kwiecień 2017
25.04.2017r. - VIII miejsce drużynowo w zawodach BRD -Raba Wyżna
Marzec 2017
31.03.2017r.- II miejsce w gminnym turnieju mini piłki ręcznej chłopców kl. Vi VI - Skawa
29.03.2017r. - II miejsce w gminnym turnieju mini piłki ręcznej dziewcząt kl. V i VI- Skawa
21.03.2017r. - Monika i Mateusz Maluty - V miejsce, Kacper Gackowiec - VII miejsce w konkursie o lesie- Raba Wyżna
1.03.2017r. - Martyna Gacek - III miejsce na mamoriale B.Czecha - Chabówka stok "U Żura"
Luty 2017
20.02.2017 - Monika Maluty, Mateusz Maluty, Kacper Gackowiec - najlepsi w szkole w etapie konkursu o lasach. Zakwalifikowani do etapu rejonowego.
Styczeń 2017
18.01.2017r. - III miejsce w siatkówce dziewczyn - Rokiciny Podhalańskie
11.01.2017r. - II miejsce dziewczyn o puchar posła na Sejm RP Pana Edwarda Siarki - Harkabuz
07.01.2017r -III miejsce chlopców o puchar Posła na Sejm RP Pana Edwarda Siarki - Podsarnie
Grudzień 2016
21.12.2016 - III miejsce Rodziny Kulaków w III transgranicznym konkursie szopek - Chochołów
Wyróżnienie dla Natalii Miśkowiec
Wyrożnienie dla Rodziny Węglarz
12.12.2016r.- III miejsce w gminnym konkursie j. angielskiego Alicja Kłącz - Raba Wyżna
Wyrożnienie Alicja Chryc
Listopad 2016
24.11.2016r. - II i III miejsce w gminnym konkursie plastycznym - Skawa
Październik 2016
17.10.2016r.- III miejsce w halowej piłce noznej w okręgu Rabka- Rabka- Zdrój
11.10.2016r.- II miejsce dziewczyn w halowej piłce nożnej - Raba Wyżna
Rok 2016/2017
MARZEC 2016
LUTY 2016
23.02.2016r.- VI miejsce w mini saitkówce dziewczyn w Powiatowych Mistrzostwach - Kroścnica
10..02.2016r. - III miejsce w gimnnym turnieju w mini siatkówce chłopców - Rokiciny Podhalańskie
05.02.2016r. - II miejsce w Igrzyskach MOS w mini siatkówce dziewczyn - Rabka -Zdrój
05.02.2016r. - I miejsce w gminnym turnieju w mini siatkówce dziewczyn - Rokiciny Podhalańskie
STYCZEŃ 2016
13.01.2016r. - V miejsce w mini koszykowce chłopców i dziewcząt o puchar Posła RP Edwarda Siarki - Podsarnie
GRUDZIEŃ 2015
10.12.2015r. - udział w etapie rejonowym konkursu biblijnego Oliwii Skwarek- Nowy Targ
07.12.2015r. Wyróżnienie w gminnym konkursie jezyka angielskiego dla Natalii i Kacpra - Raba Wyżna
LISTOPAD 2015
12.11.2015r.- III miejsce dla Krzysztofa Chryc i wyróznienie dla Weroniki Kęder w IV gminnym konkursie plastycznym - Skawa
PAŹDZIERNIK 2015
16.10.2015r II miejsce w kategorii klasa młodszych - klasa I i II miejsce w kategorii klas starszych - klasa V - Gminny konkurs "Paiez miłosierdzia"
WRZESIEŃ 2015
21.09.2015 - V miejsce Karoliny Nieć w biegach o Puchar Burmistrza Rabki - Zdrój