Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie

Nasze sukcesy

 

Wrzesień 2019r.

 

I miejsce w Rajdzie im. Szaroty - Odrowąż


 

 

Rok szkolny 2019/2020 


 


 

maj 2019

udział w gminnym konkursie ortograficznym  Teresy i Weroniki -O pióro Wójta - Podsarnie

I miejsce w mistrzostwach Województwa Małopolskiego w karate dla Martyny Gacek - Nowy Sącz

 II miejsce Alicja Kłącz - konkurs "Biol-Chem" - Raba Wyżna

wyróżnienie Tobiasz Chryc "Biol-Chem" - Raba Wyżna

kwiecień 2019

VI miejsce drużynowo w zawodach BRD - Jabłonka

IV miejsce inywidualnie w zawodach BRD Martyna Gacek - Jabłonka 

wyróżnienie w XVIII konkursie gminnym biblijnym - Skawa

I miejsce w rejonowym konkursie wiedzy o lasach - Monika Maluty

IV miejsce w rejonowym konkursie wiedzy o lasach - Teresa Urbańczyk

IV miejsce w projekcie " Tradycyjny sad" - etap I

 

marzec 2019

I miejsce w biegu patriotycznym w Rabie Wyżnej

II miejsce w zawodach gminnych w piłce ręcznej - Skawa 

V miejsce w zawodach powaiatowych w piłce siatkowej

II miejsce w zawodach MOS w piłce siatkowej - Raba Wyzna

I miejsce w gminnych zawodach w piłce siatkowej - Skawa 

I miejsce indywidualnie w gminnych zawodach narciarskich - Martyna Gacek -  Rokiciny Podhalańskie

III miejsce drużynowo w gminnych zawodach narciarskiech - Rokiciny Podhaklńskie


grudzień 2018

III miejsce w koszykówce dziewcząt MOS -Rabka -Zdrój

II  miejsce w gminnych zawodach koszykówki dziewczat - Skawa


 

listopad 2018

II miejsce Nieć Marika - VII gminny konkurs plastyczny w kat. kl.I-III

III miejsce Kulak Jakub - VII gminny konkurs plastyczny w kat. kl. IV-VIII

Kamil Urbanczyk - wyrożnienie

 


październik 2018 

zakwalifikowanie sie do etapu rajonowego z konkursu biologicznego - Monika Maluty

 

 

ROK SZKOLNY 2018/2019 


 

Kwiecień 2018


 

 


 

 Marzec 2018

II miejsce Teresa Urbanczyk - konkurs o lasach - Raba Wyżna

II miejsce w gminnych zawodach w piłce ręcznej dziewcząt - Skawa

III miejsce w powiatowych zawodach w siatkówce dziewcząt - Krośnica

II miejsce Martyna Gacek z zjeździe alpejskim - Chabówka

IV miejsce Paweł Bąbol w gminnych zawodach wiedzy pożarniczej - Rokiciny Podhalańskie

 


Luty 2018

 

 


Styczeń 2018

3 uczniów w etapie rejonowym konkursu biblijnego - Nowy Targ

III miejsce dziewcząt w koszykówce osrdka sportowego - Rabka-Zdrój

II miejsce w koszykówce dziewcząt o puchar Pana posła E.Siarki- Harkabuz

III  miejsce w koszykówce chłopców o puchar Pana posła E Siarki- Podsarnie

 


Listopad 2017

I miejsce w gminnym konkursie plastycznym - Amelia Stolarczyk - kl. III - - Skawa

II miejsce w gminnym konkursie plsatycznym - Kinga Stachura kl. I - Skawa

Monika, Teresa i Krzystof z kl. VII - zakwalifikowali się do etapu rejonowego w konkursie biblijnym - Skawa


 

Październik 2017

 Udział w konkursie poetyckim imię Ojca świetego nigdy nie zaginie...- Sieniawa


 

Wrzesień 2017

IV miejsce w mini piłce halowej chłopcow-Skawa

II miejsce w mni piłce halowej dziewcząt- Harkabuz


Rok szkolny 2017/2018


 

Maj 2017

 


 Kwiecień 2017

25.04.2017r. - VIII miejsce drużynowo w zawodach BRD -Raba Wyżna


Marzec 2017

31.03.2017r.- II miejsce w gminnym turnieju mini piłki ręcznej chłopców kl. Vi VI - Skawa

29.03.2017r. - II miejsce w gminnym turnieju mini piłki ręcznej dziewcząt kl. V i VI- Skawa

21.03.2017r. - Monika i Mateusz Maluty - V miejsce, Kacper Gackowiec - VII miejsce w konkursie o lesie- Raba Wyżna

1.03.2017r. - Martyna Gacek - III miejsce na mamoriale B.Czecha - Chabówka stok "U Żura"


Luty 2017

20.02.2017 - Monika Maluty, Mateusz Maluty, Kacper Gackowiec - najlepsi w szkole w etapie konkursu o lasach. Zakwalifikowani do etapu rejonowego.



Styczeń 2017Mrugnięcie

18.01.2017r. - III miejsce w siatkówce dziewczyn - Rokiciny Podhalańskie

11.01.2017r. - II miejsce dziewczyn o puchar posła na Sejm RP Pana Edwarda Siarki - Harkabuz

07.01.2017r -III miejsce chlopców o puchar Posła na Sejm RP Pana Edwarda Siarki  - Podsarnie


Grudzień 2016Niewinny

21.12.2016 - III miejsce Rodziny Kulaków w III transgranicznym konkursie szopek - Chochołów

Wyróżnienie dla Natalii Miśkowiec

Wyrożnienie dla Rodziny Węglarz

12.12.2016r.- III miejsce w gminnym konkursie j. angielskiego Alicja Kłącz - Raba Wyżna

Wyrożnienie Alicja Chryc


Listopad 2016Śmiech

24.11.2016r. - II i III miejsce w gminnym konkursie plastycznym - Skawa


Październik 2016Wyluzowany

17.10.2016r.- III miejsce w halowej piłce noznej w okręgu Rabka- Rabka- Zdrój

11.10.2016r.- II miejsce dziewczyn w halowej piłce nożnej - Raba Wyżna

 

Rok 2016/2017

 


MARZEC 2016

 



LUTY 2016

23.02.2016r.- VI miejsce w mini saitkówce dziewczyn w Powiatowych Mistrzostwach - Kroścnica

10..02.2016r. - III miejsce w gimnnym turnieju w mini siatkówce chłopców - Rokiciny Podhalańskie

05.02.2016r. - II miejsce w Igrzyskach MOS w mini siatkówce dziewczyn - Rabka -Zdrój

05.02.2016r. - I miejsce w gminnym turnieju w mini siatkówce dziewczyn - Rokiciny Podhalańskie

 


 

 STYCZEŃ 2016

 13.01.2016r. - V miejsce w mini koszykowce chłopców i dziewcząt o puchar Posła RP Edwarda Siarki - Podsarnie


  

GRUDZIEŃ 2015

10.12.2015r. - udział w etapie rejonowym konkursu biblijnego Oliwii Skwarek- Nowy Targ

07.12.2015r. Wyróżnienie w gminnym konkursie jezyka angielskiego dla Natalii i Kacpra  - Raba Wyżna

 


 LISTOPAD 2015

  12.11.2015r.- III miejsce dla Krzysztofa Chryc i wyróznienie dla Weroniki Kęder w IV gminnym konkursie plastycznym - Skawa

  


PAŹDZIERNIK 2015

 16.10.2015r II miejsce w kategorii klasa młodszych - klasa I i II miejsce w kategorii klas starszych - klasa V - Gminny konkurs "Paiez miłosierdzia" 

 


 

WRZESIEŃ 2015

 21.09.2015 - V miejsce Karoliny Nieć w biegach o Puchar Burmistrza Rabki - Zdrój