Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie

II edycja " Bukiet Pani Jesieni" 2013 rok

Protokół z II Gminnego Konkursu Plastycznego

„ Bukiet Pani Jesieni”

zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 3

im. Św. Brata Alberta w Skawie

12.11.2013r. – 24 rocznica kanonizacji Św. Brata Alberta  – Adama Chmielowskiego

 

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Raba Wyżna.   Prace były oceniane  w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie kl. I-III   i uczniowie kl. IV-VI.

 Oceny nadesłanych prac dokonała komisja w składzie:

 Przewodnicząca:  mgr Małgorzata Tatoń – nauczyciel plastyki w Szkole Podstawowej

                               Nr 2 w Rabce - Zdroju

Członkowie:          mgr Maria Twaróg – nauczyciel plastyki w ZSPiG w Rdzawce

                               mgr Ewa Piechota – artysta plastyk z Rabki- Zdroju

 

Prace oceniano według następujących kryteriów:

  • technikę wykonania pracy,
  • oryginalność kompozycji,
  •  zgodność tematyczną
  •  pomysłowość.

 

Wyniki konkursu:

I kategoria wiekowa : kl. I-III:

 

Nazwisko i imię

Szkoła

Klasa

Punktacja

Miejsce

Harkabuz Klaudiusz

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej             w Harkabuzie

III

60

I

Maluty Mateusz

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Św. Brata Alberta            w Skawie

II

58,5

II

Kurek Zofia

Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi              w Rabie Wyżnej

I

57

III

Rapacz Pamela

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej                  w Harkabuzie

III

57

III

II kategoria wiekowa: kl. IV-VI:

Nazwisko i imię

Szkoła

Klasa

Punktacja

Miejsce

Kowalczyk Dominik

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Św. Jana Bosko           w Skawie

IV

60

I

Mach Barbara

Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha            w Rokicinach Podhalańskich

V

58,5

II

Szpak Iwona

Szkoła Podstawowa im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu

IV

53

III

 

  Kategoria kl. I-III : drużynowo – punktacja i miejsca

Nazwa szkoły

Punktacja

Miejsce

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie

165

I

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie

152,5

II

Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Rabie Wyżnej

96,5

III

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Św. Jana Bosko w Skawie

85,5

IV

Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha w Rokicinach Podhalańskich

75,5

V

Szkoła Podstawowa im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu

50

VI

 

Kategoria kl. IV-VI : drużynowo – punktacja i miejsca

Nazwa szkoły

Punktacja

Miejsce

Szkoła Podstawowa im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu

151

I

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Św. Jana Bosko w Skawie

139

II

Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha w Rokicinach Podhalańskich

136

III

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie

98

IV

Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Rabie Wyżnej

75,5

V

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie

47

VI

Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Sieniawie

44

VII