-
20 marca 2024r.- dzień kolorów - niebieski
-
24. 03. 2024r. - Niedziela Palmowa - kiermasz świąteczny
-
21-22.03. 2024r. - szkolne rekolekcje wielkopostne
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie
-
Galeria
-
Kalendarium
Wtorek, 2024-03-19
Imieniny: Aleksandryny, Józefa
-
Kontakt
tel./fax. 18 26 86 006
E-mail: sp3skawa@rabawyzna.edu.pl
II edycja " Bukiet Pani Jesieni" 2013 rok
Protokół z II Gminnego Konkursu Plastycznego
„ Bukiet Pani Jesieni”
zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 3
im. Św. Brata Alberta w Skawie
12.11.2013r. – 24 rocznica kanonizacji Św. Brata Alberta – Adama Chmielowskiego
Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Raba Wyżna. Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie kl. I-III i uczniowie kl. IV-VI.
Oceny nadesłanych prac dokonała komisja w składzie:
Przewodnicząca: mgr Małgorzata Tatoń – nauczyciel plastyki w Szkole Podstawowej
Nr 2 w Rabce - Zdroju
Członkowie: mgr Maria Twaróg – nauczyciel plastyki w ZSPiG w Rdzawce
mgr Ewa Piechota – artysta plastyk z Rabki- Zdroju
Prace oceniano według następujących kryteriów:
- technikę wykonania pracy,
- oryginalność kompozycji,
- zgodność tematyczną
- pomysłowość.
Wyniki konkursu:
I kategoria wiekowa : kl. I-III:
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Klasa |
Punktacja |
Miejsce |
Harkabuz Klaudiusz |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie |
III |
60 |
I |
Maluty Mateusz |
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie |
II |
58,5 |
II |
Kurek Zofia |
Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Rabie Wyżnej |
I |
57 |
III |
Rapacz Pamela |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie |
III |
57 |
III |
II kategoria wiekowa: kl. IV-VI:
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Klasa |
Punktacja |
Miejsce |
Kowalczyk Dominik |
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Św. Jana Bosko w Skawie |
IV |
60 |
I |
Mach Barbara |
Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha w Rokicinach Podhalańskich |
V |
58,5 |
II |
Szpak Iwona |
Szkoła Podstawowa im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu |
IV |
53 |
III |
Kategoria kl. I-III : drużynowo – punktacja i miejsca
Nazwa szkoły |
Punktacja |
Miejsce |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie |
165 |
I |
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie |
152,5 |
II |
Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Rabie Wyżnej |
96,5 |
III |
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Św. Jana Bosko w Skawie |
85,5 |
IV |
Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha w Rokicinach Podhalańskich |
75,5 |
V |
Szkoła Podstawowa im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu |
50 |
VI |
Kategoria kl. IV-VI : drużynowo – punktacja i miejsca
Nazwa szkoły |
Punktacja |
Miejsce |
Szkoła Podstawowa im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu |
151 |
I |
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Św. Jana Bosko w Skawie |
139 |
II |
Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha w Rokicinach Podhalańskich |
136 |
III |
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie |
98 |
IV |
Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Rabie Wyżnej |
75,5 |
V |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie |
47 |
VI |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Sieniawie |
44 |
VII |