-
20 marca 2024r.- dzień kolorów - niebieski
-
24. 03. 2024r. - Niedziela Palmowa - kiermasz świąteczny
-
21-22.03. 2024r. - szkolne rekolekcje wielkopostne
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie
-
Galeria
-
Kalendarium
Wtorek, 2024-03-19
Imieniny: Aleksandryny, Józefa
-
Kontakt
tel./fax. 18 26 86 006
E-mail: sp3skawa@rabawyzna.edu.pl
VI edycja - "Barwy Niepodleglosci" 2017 rok
Protokół z VI Gminnego Konkursu Plastycznego
„ Barwy Niepodległości"
zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 3
im. Św. Brata Alberta w Skawie
20.11.2017r. – w roku Brata Alberta
Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Raba Wyżna.
Do konkursu zgłoszono 40 prac, 2 prace komisja nie oceniała.
Oceny 38 prac dokonała komisja w składzie:
Przewodnicząca: mgr Alicja Sokołowska – absolwent Liceum Plastycznego
im. Kenara w Zakopanem, wydział sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego
w Krakowie oraz właściciel galerii malarskiej „ACH” w Chabówce.
Członkowie: mgr Sylwia Jabłońska - muzyka, plastyka, informatyka, pedagog szkolny
- Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Chabówce.
mgr Maria Tokarczyk - Włodek – religia
- Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Chabówce.
Prace oceniano według następujących kryteriów:
- technikę wykonania pracy,
- oryginalność kompozycji,
- zgodność tematyczną,
- pomysłowość.
Wyniki konkursu: kategoria klas I-III
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Klasa |
Punktacja |
Miejsce |
Stolarczyk Amelia
|
SP 3 Skawa |
3 |
55 |
I |
Stachura Kinga
|
SP 3 Skawa |
1 |
49 |
II |
Żądło Wojciech
|
ZSP Rokiciny Podhalańskie |
2 |
48 |
III |
Niedojad Oliwier
|
SP Harkabuz |
3 |
44 |
wyróżnienie |
Bachula Aleksandra
|
SP Sieniawa |
3 |
43 |
wyróżnienie |
Prac w tej kategorii 10.
Kategoria klas IV-VII
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Klasa |
Punktacja |
Miejsce |
Lisowska Ewa
|
SP Raba Wyżna |
4c |
59 |
I |
Rapacz Martyna
|
SP Podsarnie |
6 |
53 |
II |
Chowaniec Antonina
|
SP Sieniawa |
5 |
50 |
III |
Gacek Martyna
|
SP 3 Skawa |
5 |
49 |
wyróżnienie |
Kłącz Alicja
|
SP 3 Skawa |
4 |
48 |
wyróżnienie |
Starmach Natalia
|
SP Raba Wyżna |
5a |
48 |
wyróżnienie |
Czyszczoń Edyta
|
SP Harkabuz |
6 |
47 |
wyróżnienie |
Wójciak Natalia |
SP1 Skawa |
6 |
46 |
wyróżnienie |
Prac w tej kategorii 28
Jury wyraża podziękowanie za wysoki poziom artystyczny prac i przedstawienie prac ze wszystkich szkół naszej gminy. Gratulujemy uczniom i opiekunom.
Koordynator konkursu: mgr Anna Wójciak