-
20 marca 2024r.- dzień kolorów - niebieski
-
24. 03. 2024r. - Niedziela Palmowa - kiermasz świąteczny
-
21-22.03. 2024r. - szkolne rekolekcje wielkopostne
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie
-
Galeria
-
Kalendarium
Wtorek, 2024-03-19
Imieniny: Aleksandryny, Józefa
-
Kontakt
tel./fax. 18 26 86 006
E-mail: sp3skawa@rabawyzna.edu.pl
VII edycja - "Piękna nasza Polska cała" 2018 rok
Protokół z VII Gminnego Konkursu Plastycznego
„ Piękna nasza Polska cała”
zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 3
im. Św. Brata Alberta w Skawie
15.11.2018r. – w „Roku dla Niepodległej”
Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Raba Wyżna.
Do konkursu zgłoszono 43 prac, 9 prac komisja nie oceniała ze względu na nie spełnienie wymagań regulaminowych. Oceny 34 prac dokonała komisja w składzie:
Przewodnicząca: mgr Anna Piaskowy – Kierownik GOK w Rabie Wyżnej
Członkowie: mgr Sylwia Jabłońska - muzyka, plastyka, informatyka, pedagog szkolny
- Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Chabówce
mgr Wiktoria Leśniakiewicz- sztuka, historia
– Zespól Szkól im. Wojska Polskiego na Wysokiej
Prace oceniano według następujących kryteriów:
- technikę wykonania pracy,
- oryginalność kompozycji,
- zgodność tematyczną,
- pomysłowość.
Wyniki konkursu: kategoria klas I-III
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Klasa |
Punktacja |
Miejsce |
Kwiatkowski Damian |
ZSP Rokiciny Podhalańskie |
1 b |
55 |
I |
Wolska Marta |
SP 1 Skawa |
1 b |
49 |
II |
Nieć Marika |
SP 3 Skawa |
2 |
48 |
III |
Urbańczyk Dawid |
SP 3 Skawa |
3 |
44 |
wyróżnienie |
Prac w tej kategorii 10.
Kategoria klas IV-VIII
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Klasa |
Punktacja |
Miejsce |
Wójciak Natalia |
SP 1 Skawa |
7 c |
59 |
I |
Jaworska Zuzanna |
SP 1 Skawa |
5 a |
59 |
I |
Szlachtowska Amelia |
SP Raba Wyżna |
7 |
58 |
II |
Kulak Jakub |
SP 3 Skawa |
7 |
57 |
III |
Niedojad Oliwier |
SP Harkabuz |
4 |
57 |
III |
Kurek Natasza |
SP Raba Wyżna |
5 c |
55 |
wyróżnienie |
Prac w tej kategorii 24
Jury wyraża podziękowanie za wysoki poziom artystyczny prac i przedstawienie prac ze wszystkich szkół naszej gminy. Gratulujemy uczniom i opiekunom.
Koordynator konkursu: mgr Małgorzata Kowalczyk