-
20 marca 2024r.- dzień kolorów - niebieski
-
24. 03. 2024r. - Niedziela Palmowa - kiermasz świąteczny
-
21-22.03. 2024r. - szkolne rekolekcje wielkopostne
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie
-
Galeria
-
Kalendarium
Wtorek, 2024-03-19
Imieniny: Aleksandryny, Józefa
-
Kontakt
tel./fax. 18 26 86 006
E-mail: sp3skawa@rabawyzna.edu.pl
VIII edycja - "Pomagając stajemy się lepsi" 2019 rok
Protokół z VIII Gminnego Konkursu Plastycznego
„ Pomagając stajemy się lepsi”
zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 3
im. Św. Brata Alberta w Skawie
15.11.2019r. – w 30 rocznicę kanonizacji św. Brata Alberta
Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Raba Wyżna.
Do konkursu zgłoszono 37 prac. Oceny prac dokonała komisja w składzie:
Przewodnicząca: mgr Alicja Sokołowska – artysta plastyk z Chabówki,
absolwent szkoły artystycznej im. Kenara w Zakopanym
Członkowie: mgr Maria Twaróg – plastyk - Szkoła Podstawowa im. Bohaterów walk o wolność w Rdzawce
mgr Elżbieta Jamróz - plastyk – Szkoła Podstawowa im. A. Zachary w Ponicach
Prace oceniano według następujących kryteriów:
- technikę wykonania pracy,
- oryginalność kompozycji,
- zgodność tematyczną,
- pomysłowość.
Wyniki konkursu: kategoria klas I-III
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Klasa |
Punktacja |
Miejsce |
Plewa Hanna |
Bielanka |
II |
56 |
I |
Kamińska Lena |
Sieniawa |
III |
53 |
II |
Sikora Gabriel |
Skawa 1 |
II b |
53 |
II |
Pustuła Patryk |
Skawa 3 |
III |
51 |
III |
Knurowski Damian |
Skawa 1 |
I |
47 |
wyróżnienie |
Komperda Julia |
Sieniawa |
II |
47 |
wyróżnienie |
Prac w tej kategorii 12.
Kategoria klas IV-VIII
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Klasa |
Punktacja |
Miejsce |
Wójciak Natalia |
Skawa 1 |
VIII |
59 |
I |
Jaworska Zuzanna |
Skawa 1 |
VI |
58 |
II |
Hadowski Jakub |
Sieniawa |
IV |
58 |
II |
Cempa Lena |
Raba Wyżna |
VI a |
53 |
III |
Palac Dominika |
Skawa 1 |
V b |
51 |
wyróżnienie |
Wójciak Anna |
Skawa 1 |
VI b |
50 |
wyróżnienie |
Chowaniec Julia |
Harkabuz |
|
|
wyróżnienie |
Prac w tej kategorii 25
Jury wyraża podziękowanie za wysoki poziom artystyczny prac i przedstawienie prac prawie ze wszystkich szkół naszej gminy. Gratulujemy uczniom i opiekunom.
Koordynator konkursu: mgr Anna Wójciak