-
20 marca 2024r.- dzień kolorów - niebieski
-
24. 03. 2024r. - Niedziela Palmowa - kiermasz świąteczny
-
21-22.03. 2024r. - szkolne rekolekcje wielkopostne
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie
-
Galeria
-
Kalendarium
Wtorek, 2024-03-19
Imieniny: Aleksandryny, Józefa
-
Kontakt
tel./fax. 18 26 86 006
E-mail: sp3skawa@rabawyzna.edu.pl
IX edycja - "Jan Paweł II - niestrudzony Pielgrzym" 2020 rok
Protokół z IX Gminnego Konkursu Plastycznego
„ Św. Jan Paweł II- niestrudzony Pielgrzym”
zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 3
im. Św. Brata Alberta w Skawie
20.11.2020r. – w roku 100 rocznicy urodzin Św. Jana Pawła II
Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Raba Wyżna.
Do konkursu zgłoszono 36 prac. Oceny prac dokonała komisja w składzie:
Przewodnicząca: mgr Alicja Sokołowska – artysta plastyk z Chabówki,
absolwent szkoły artystycznej im. Kenara w Zakopanym
Członkowie: Ks. mgr Marek Ledwożyw – katecheta z SP1 Skawa
Ks. mgr Henryk Urbaś – katecheta z SP3 Skawa
Prace oceniano według następujących kryteriów:
- technikę wykonania pracy,
- oryginalność kompozycji,
- zgodność tematyczną,
- pomysłowość.
Wyniki konkursu: kategoria klas I-III
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Klasa |
Punktacja |
Miejsce |
Szewczyk Witold |
Bielanka |
III |
59 |
I |
Kwiatkowski Damian |
Rokiciny Podhalańskie |
III b |
58 |
II |
Stopka Anna |
Skawa 1 |
I a |
54 |
III |
Wojtyczka Emilia |
Skawa 3 |
I |
48 |
wyróżnienie |
Minut Maksymilian |
Skawa 1 |
II b |
43 |
wyróżnienie |
Horodowska Emilia |
Sieniawa |
III |
42 |
wyróżnienie |
Bydłoń Amelia |
Rokiciny Podhalańskie |
I |
42 |
wyróżnienie |
Prac w tej kategorii 13.
Kategoria klas IV-VIII
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Klasa |
Punktacja |
Miejsce |
|
Nie przyznano |
|
|
I |
Bacia Szymon |
Raba Wyżna |
IV b |
51 |
II |
Bacia Michał |
Raba Wyżna |
VII a |
51 |
II |
Miłek Julia |
Skawa 1 |
IV a |
43 |
III |
Kurek Patrycja |
Rokiciny Podhalańskie |
VIII |
42 |
wyróżnienie |
Niedojad Oliwer |
Sieniawa |
VI |
42 |
wyróżnienie |
Bieniek Magdalena |
Harkabuz |
VI |
42 |
wyróżnienie |
Stoch Barbara |
Harkabuz |
V |
42 |
wyróżnienie |
Budzyń Paweł |
Skawa 3 |
V |
42 |
wyróżnienie |
Kłacz Alicja |
Skawa 3 |
VII |
42 |
wyróżnienie |
Prac w tej kategorii 23
Jury wyraża podziękowanie dla uczestników za ciekawe podjęcie tematu konkursu i udział przedstawicieli prawie ze wszystkich szkół naszej gminy. Gratulujemy uczniom i opiekunom.
Koordynator konkursu: mgr Krystyna Pustuła