-
20 marca 2024r.- dzień kolorów - niebieski
-
24. 03. 2024r. - Niedziela Palmowa - kiermasz świąteczny
-
21-22.03. 2024r. - szkolne rekolekcje wielkopostne
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie
-
Galeria
-
Kalendarium
Wtorek, 2024-03-19
Imieniny: Aleksandryny, Józefa
-
Kontakt
tel./fax. 18 26 86 006
E-mail: sp3skawa@rabawyzna.edu.pl
Rok szkolny 2000 - 2006
ROK SZKOLNY 2006/2007
1. Baliczek Aneta
2. Buksa Paulina
3. Cieniawski Paweł
4. Fyda Dariusz
5. Gackowiec Paulina
6. Gruca Ewelina
7. Handzel Katarzyna
8. Knapczyk Michał
9. Książek Magdalena
10. Lubaszka Roman
11. Mastela Ewelina
12. Parzygnat Andrzej
13. Smaciarz Paulina
14. Stolarczyk Adam
15. Stolarczyk Agnieszka
16. Sularz Sławomir
17. Sularz Szymon
18. Surówka Paweł
ROK SZKOLNY 2005/2006
1. Antosz Łukasz
2. Baliczek Angelika
3. Cieniawska Beata
4. Cieżak Paweł
5. Gacek Łukasz
6. Górka Radosław
7. Gwiazdoń Krystyna
8. Kowal Krzysztof
9. Kowalcze Magdalena
10. Leśniak Agnieszka
11. Marszałek Żaneta
12. Nieć Monika
13. Nowak Aleksandra
14.Ozimek Kinga
15. Pluta Arkadiusz
16. Rychlica Jakub
17. Skawski Patryk
18. Stachura Marta
19. Sularz Anna
20. Sularz Łukasz
21. Śmieszek Marzena
ROK SZKOLNY 2004/2005
1. Buksa Mateusz
2. Chlebda Paulina
3. Dziwisz Daniel
4. Filas Katarzyna
5. Filas Sabina
6. Gackowiec Kamil
7. Gwiazdoń Paulina
8. Kęder Ewa
9. Latawiec Anna
10. Michałek Kamil
11. Miłoch Izabela
12. Narczyńska Ilona
13. Pawlik Mateusz
14. Pierzga Angelika
15. Pustuła Małgorzata
16. Siennicki Adrian
17. Siepak Kamil
18. Sularz Barbara
19. Sutor Dariusz
20. Stachura Marzena
21. Szczerba Justyna
ROK SZKOLNY 2003/2004
1. Antosz Jarosław
2. Budzyń Tomasz
3. Cieniawska Katarzyna
4. Czyżewski Robert
5. Filas Adam
6. Filas Izabela
7. Filipek Marek
8. Giza Urszula
9. Kołodziej Iwona
10. Kościelniak Hubert
11. Kowalcze Agnieszka
12. Latawiec Karolina
13. Leżański Jakub
14. Marszałek Angelika
15. Michałek Iwona
16. Miłoch Dawid
17. Narczyński Krzysztof
18. Nieć Marcin
19. Ozimek Konrad
20. Plota Jadwiga
21. Polic Celina
22. Siennicki Daniel
23. Siepak Edyta
24. Smoleń Kamil
25. Stolarczyk Jan
26. Stolarczyk Wioletta
27. Surlas Konrad
28. Żądło Kamil
29. Żądło Tomasz
ROK SZKOLNY 2002/2003
1.Cieniawska Magdalena
2.Czyżewska Aneta
3.Daleka Beata
4.Dziwisz Krzysztof
5.Faraniec Agnieszka
6.Filipek Marta
7.Filipek Mariusz
8.Gackowiec Adrian
9.Giza Monika
10.Handzel Estera
11.Hobot Marta
12.Kęder Emil
13.Kowlacze Tomasz
14.Latawiec Wojciech
15.Mastela Kamil
16.Matyasik Robert
17.Nieć Magdalena
18.Opalińska Marcelina
19.Pluta Renata
20.Siepak Aneta
21.Stachura Anna
22.Stolarczyk Ewelina
23.Sworowska Angelika
24.Szczerba Kamil
25.Ścieszka Daniel
26.Tuszyńska Natalia
27.Wronka Damian
28.Żądło Marcin
ROK SZKOLNY 2001/2002
1.Bogdał Radosław
2.Cieżak Iwona
3.Daleka Halina
4.Dziwisz Jarosław
5.Filipek Ireneusz
6.Firek Edyta
7.Fyda Marek
8.Głuszak Patrycja
9.Gruca Damian
10.Hobot Aneta
11.Kołodziej Dorota
12.Kołodziej Izabela
13.Kołodziej Jarosław
14.Książek Ewelina
15.Kulak Monika
16.Maciaszek Dominika
17.Pawlak Karolina
18.Rychlik Małgorzta
19.Siennicki Konrad
20.Stachura Kinga
21.Surlas Jacek
22.Sutor Dominik
ROK SZKOLNY 2000/2001
1. Bochnak Jan
2. Bydłoń Dominik
3. Filas Adam
4. Filas Wioletta
5. Filipek Alina
6. Gracz Krystian
7. Handzel Adrian
8. Leśniak Marek
9. Lubiński Adam
10.Mastela Mariusz
11.Skawski Arkadiusz
12. Stachura Grzegorz
13. Surlas Katarzyna
14. Surówka Justyna
15. Ścieszka Tomasz
16. Śmieszek Daniel
17. Tuszyński Kamil