Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie

Uczniowie w roku szkolnym 2018/2019

 Klasa I

1. Siennicka Dominika

2. Żadło Katarzyna

3. Ślaga Mateusz

4. Sroka Bartłomiej

5. Siepak Filip

 

opiekun klasy: mgr Anna Wójciak

 

Klasa II

 

1. Benbelgacem Yasmine

2. Buksa Daria

3. Danel Piotr

4. Pustuła Patryk

5. Gacek Julia

6. Firek Dawid

7. Marszałek Zofia

8. Nieć Marika

9 .Stachura Kinga

 

opiekun klasy: mgr Józefa Wójciak

 

 

Klasa III

 

  1. Budzyń Paweł
  2. Gil Paweł
  3. Komorowski Daniel
  4. Kościelniak Gabriela
  5. Król Angelika
  6. Lipski Jakub
  7. Miśkowiec Gabriela
  8. Siepak Seweryn
  9. Sroka Paulina
  10. Sularz Emilia
  11. Sularz Maja
  12. Śmieszek Anna
  13. Urbańczyk Dawid

opiekun klasy: mgr Zofia Wójciak

 

Klasa IV

 

  1. Benbelgacem Stefania
  2. Buksa Bartłomiej
  3. Jamer Edyta
  4. Jamer Martyna
  5. Jaroszewski Kacper
  6. Kulak Dominik
  7. Latawiec Eryk
  8. Lelek Sebastian
  9. Stolarczyk Amelia
  10. Stolarczyk Martyna
  11. Worwa Michał

Opiekun klasy: mgr Aneta Karcz

 
KLASA V
 

1. Bochnak Maksymilian
2. Drożdż Robert
3. Firek Sylwia
4. Krasoń Dawid
5. Kłącz Alicja
6. Sobczak Wiktoria
7. Sroka Piotr
8. Surowiec Alan
9. Wilk Sebastian
 
 Opiekun klasy: mgr Anna Dąbrowska - Popiołek
 KLASA VI

1. Chryc Alicja
2. Chryc Tobiasz
3. Firek Joanna
4. Gacek Dominik
5. Gacek Martyna
6. Kościelniak Natalia
7. Kulak Bartosz
8. Miłoch Oskar
9.  Stachura Klaudia
10. Ślaga Jakub
11. Urbańczyk Kamil
12. Urbańczyk Krzysztof
13. Węglarz Karol
14. Widzisz Magdalena
15. Żądło Magdalena

Opiekun klasy: mgr Ewelina Teper
 
KLASA VII
 

  1. Antosz Lidia
  2. Brandys Aleksandra
  3. Dziwisz Jacek
  4. Gwiazdoń Karol
  5. Kulak Jakub
  6. Maluty Mateusz
  7. Nieć Izabela
  8. Nieć Karolina
  9. Otręba Julia
  10. Syc Bernadeta
  11. Szklany Jacopo
  12. Śmieszek Piotr
  13. Wilk Natalia
  14. Wójciak Dawid
Opiekun klasy: mgr Krystyna Pustuła

 
KLASA  VIII 

  1. Bąbol Paweł
  2. Brandys Kacper
  3. Chryc Krzysztof
  4. Filipek Aneta
  5. Książek Weronika
  6. Maluty Monika
  7. Pawlik Amelia
  8. Sularz Adrian
  9. Urbańczyk Teresa
Opiekun klasy: mgr Małgorzata Kowalczyk