Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie

Uczniowie w roku szkolnym 2019/2020

 Klasa I

 

1.Wojciech Biernat

 

2.Ewelina Budzyń

 

3. Nikola Kornelia Czyszczoń

 

4. Kacper Filip Fyda

 

5. Julia Kazimiera Gospodarczyk

 

6. Wiktoria Gruca

 

7. Bartosz Jan Jaroszewski

 

8. Julia Agnieszka Kosek

 

9. Wojciech Kosek

 

10. Zuzanna Zofia Lelek

 

11. Sara Maria Sularz

 

12. Gabriel Surlas

 

13. Bartosz Szczepaniec

 

14. Sandra Rozalia Szymczyk

 

15. Gabriel Ścieszka

 

16. Wiktoria Karolina Wańczyk
 

 

 opiekun klasy: mgr Zofia Wójciak

 

 

 

Klasa II

1. Siennicka Dominika

2. Żadło Katarzyna

3. Ślaga Mateusz

4. Sroka Bartłomiej

5. Siepak Filip

 

opiekun klasy: mgr Anna Wójciak

 

Klasa III

 

1. Benbelgacem Yasmine

2. Buksa Daria

3. Danel Piotr

4. Pustuła Patryk

5. Gacek Julia

6. Firek Dawid

7. Marszałek Zofia

8. Nieć Marika

9 .Stachura Kinga

 

opiekun klasy: mgr Józefa Wójciak

 

 

Klasa IV

 

  1. Budzyń Paweł
  2. Gil Paweł
  3. Komorowski Daniel
  4. Kościelniak Gabriela
  5. Kosek Jakub
  6. Król Angelika
  7. Miśkowiec Gabriela
  8. Siepak Seweryn
  9. Sroka Paulina
  10. Sularz Emilia
  11. Sularz Maja
  12. Śmieszek Anna
  13. Urbańczyk Dawid

opiekun klasy: mgr Krystyna Pustuła

 

Klasa V

 

  1. Benbelgacem Stefania
  2. Buksa Bartłomiej
  3. Jamer Edyta
  4. Jamer Martyna
  5. Jaroszewski Kacper
  6. Kulak Dominik
  7. Latawiec Eryk
  8. Lelek Sebastian
  9. Stolarczyk Amelia
  10. Stolarczyk Martyna
  11. Worwa Michał

Opiekun klasy: mgr Aneta Karcz

 
KLASA VI
 

1. Bochnak Maksymilian
2. Drożdż Robert
3. Firek Sylwia
4. Kłącz Alicja
5. Krasoń Dawid
6. Sobczak Wiktoria
7. Sroka Piotr
8. Ścieszka Alan
9. Wilk Sebastian
 
 Opiekun klasy: mgr Anna Dąbrowska - Popiołek
 KLASA VII

1. Chryc Alicja
2. Chryc Tobiasz
3. Firek Joanna
4. Gacek Dominik
5. Gacek Martyna
6. Kościelniak Natalia
7. Kulak Bartosz
8. Miłoch Oskar
9.  Stachura Klaudia
10. Ślaga Jakub
11. Urbańczyk Kamil
12. Urbańczyk Krzysztof
13. Węglarz Karol
14. Widzisz Magdalena
15. Żądło Magdalena

Opiekun klasy: mgr Ewelina Teper
 
KLASA VIII
 

  1. Antosz Lidia
  2. Brandys Aleksandra
  3. Dziwisz Jacek
  4. Gwiazdoń Karol
  5. Kulak Jakub
  6. Maluty Mateusz
  7. Nieć Izabela
  8. Nieć Karolina
  9. Otręba Julia
  10. Syc Bernadeta
  11. Szklany Jacopo
  12. Śmieszek Piotr
  13. Wilk Natalia
  14. Wójciak Dawid
Opiekun klasy: mgr Renata Jandura