Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie

Nowa kadra 2018/2019

Rok szkolny 2018/2019

Nauczyciele i wychowawcy:

 

 1. mgr Robert Krupowski - nauczyciel dyplomowany - zajęcia komputerowe, informatyka - dyrektor

 2. mgr Małgorzata Kowalczyk - nauczyciel dyplomowany - język polski - wychowawca klasy VIII

 3. mgr Anna Dąbrowska - Popiołek - nauczyciel dyplomowany - wychowanie fizyczne, - wychowawca klasy V

 4. mgr Krystyna Pustuła - nauczyciel dyplomowany - matematyka, surdopedagogika - wychowawca klasy VII

 5. mgr Anna Wójciak - nauczyciel dyplomowany - edukacja wczesnoszkolna, plastyka - wychowawca klasy I

 6. mgr Józefa Wójciak - nauczyciel dyplomowany - edukacja wczesnoszkolna, logopedia - wychowawca klasy II

 7. mgr Barbara Szynalik - nauczyciel stażysta - edukacja przedszkolna, zaj. kor.-komp. - wychowawca oddziału przedszkolnego

 8. mgr Zofia Wójciak - nauczyciel dyplomowany - edukacja wczesnoszkolna, przyroda - wychowawca klasy III

 9. mgr Marta Cieplińska - Korwel - nauczyciel dyplomowany - muzyka, plastyka

 10. mgr Ewelina Teper - nauczyciel mianowany - język angielski - wychowawca klasy VI (zwolnienie)

 11. mgr Józef Rapacz - nauczyciel dyplomowany - historia, geografia, zajęcia techniczne, biblioteka

 12. mgr ks. Karol Romankiewicz - nauczyciel kontraktowy - religia 

 13. lic Barbara Żegleń - nauczyciel dyplomowany - religia

14. mgr Jadwiga Plota - nauczyciel stażysta - edukacja dla bezpieczeństwa

15. mgr Renata Jandura - nauczyciel kontraktowy - jezyk polski, wiedza o społeczeństwie

16. mgr Ewa Sularz - nauczyciel dyplomowany - chemia i fizyka

17. mgr Aneta Karcz - nauczyciel kontraktowy - biologia, chemia, przyroda, wychowawca kl. IV

18. mgr Maciej Langer - nauczyciel dyplomowany - pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika

19. mgr Iwona Zielonka - Adamczyk - nauczyciel dyplomowany - pedagog szkolny, doradca zawodowy

20. ks. mgr Tadeusz Szamara - nauczyciel mianowany - religia

21. mgr Monika Gacek - nauczyciel stażysta - matematyka

22. mgr Monika Korbel-Zadrożna - nauczyciel mianowany - wychowanie do życia w rodzinie

23. mgr Barbara Gwiżdż - nauczyciel mianowany - język niemiecki

24. lic. Jolanta Rusnak - nauczyciel stażysta - język angielski (zastępstwo)

25. lic. Monika Jurczak - nauczyciel stażysta - język angielski (zastępstwo)

 

 

Procownicy szkoły:

Pani Krystyna Chryc

Pan Tadeusz Domagała

 

Nauczyciele emerytowani:

Maria Stepień

Maria Korona

Wanda Niżnik

Ewa Draganowska