Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie

Nowa kadra 2019/2020

Rok szkolny 2019/2020

Nauczyciele i wychowawcy:

 

 1. mgr Robert Krupowski - nauczyciel dyplomowany -  informatyka - dyrektor

 2. mgr Małgorzata Kowalczyk - nauczyciel dyplomowany - język polski, biblioteka

 3. mgr Anna Dąbrowska - Popiołek - nauczyciel dyplomowany - wychowanie fizyczne- wychowawca klasy VI

 4. mgr Anna Wójciak - nauczyciel dyplomowany - edukacja wczesnoszkolna, plastyka - wychowawca klasy II

 5. mgr Józefa Wójciak - nauczyciel dyplomowany - edukacja wczesnoszkolna, logopedia - wychowawca klasy III

 6. mgr Barbara Szynalik - nauczyciel kontraktowy - edukacja przedszkolna, zaj. kor.-komp. - wychowawca oddziału przedszkolnego

 7. mgr Zofia Wójciak - nauczyciel dyplomowany - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy I

 8. mgr Marta Cieplińska - Korwel - nauczyciel dyplomowany - muzyka, 

 9. mgr Ewelina Teper - nauczyciel mianowany - język angielski - wychowawca klasy VII

 10. mgr Józef Rapacz - nauczyciel dyplomowany - historia, geografia, zajęcia techniczne, biblioteka

 11. lic Barbara Żegleń - nauczyciel dyplomowany - religia

 12. mgr Jadwiga Plota - nauczyciel kontraktowy - edukacja dla bezpieczeństwa

 13. mgr Renata Jandura - nauczyciel mianowany - jezyk polski, wiedza o społeczeństwie, wychowawca kl. VIII

 14. mgr Ewa Kardaś - nauczyciel dyplomowany - fizyka

 15. mgr Aneta Karcz - nauczyciel kontraktowy - biologia, chemia, przyroda, wychowawca kl. V

 16. mgr Maciej Langer - nauczyciel dyplomowany - pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika

 17. mgr Iwona Zielonka - Adamczyk - nauczyciel dyplomowany - pedagog szkolny, doradca zawodowy

 18. ks. mgr Henryk Urbaś - nauczyciel dyplomowany - religia

 19. mgr Monika Korbel-Zadrożna - nauczyciel mianowany - wychowanie do życia w rodzinie

20. mgr Małgorzata Dawiec - nauczyciel dyplomowany - technika

21. mgr Monika Gacek - nauczyciel stażysta - matematyka - wychowawca kl. IV

22. mgr Kamila Folwarska-Hanusiak - nauczyciel mianowany - język niemiecki

- mgr Krystyna Pustuła- matematyka - urlop

- mgr Barbara Gwiżdż - język niemiecki - urlop

  

 

Procownicy szkoły:

Pani Krystyna Chryc

Pan Tadeusz Domagała

Pan mgr Tomasz Siarkiewicz - ASI

Pani mgr Agnieszka Gacek - sekretarka

Pani Zofia Jąkała - pielęgniarka

 

Nauczyciele emerytowani:

Irena Stępień

Maria Korona

Wanda Niżnik

Ewa Draganowska

 

Nauczyciele zmarli:

ś.p. Maria Wajda - 2016r.

ś.p. Maria Kwinta - 2018r.