-
20 marca 2024r.- dzień kolorów - niebieski
-
24. 03. 2024r. - Niedziela Palmowa - kiermasz świąteczny
-
21-22.03. 2024r. - szkolne rekolekcje wielkopostne
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie
-
Galeria
-
Kalendarium
Wtorek, 2024-03-19
Imieniny: Aleksandryny, Józefa
-
Kontakt
tel./fax. 18 26 86 006
E-mail: sp3skawa@rabawyzna.edu.pl
Kadra 2023/2024
Nauczyciele i wychowawcy:
1. mgr Robert Krupowski - nauczyciel dyplomowany - informatyka, wdżwr - dyrektor
2. mgr Dorota Jąkała - nauczyciel dyplomowany - język polski, historia
3. mgr Anna Dąbrowska - Popiołek - nauczyciel dyplomowany - wychowanie fizyczne - wychowawca kl. VIII
4. mgr Anna Wójciak - nauczyciel dyplomowany - edukacja wczesnoszkolna - wychowawca klasy III
5. mgr Józefa Wójciak - nauczyciel dyplomowany - edukacja wczesnoszkolna, terapeuta zajęciowy - logopedia - wychowawca klasy I
6. mgr Barbara Szynalik - nauczyciel mianowany - edukacja przedszkolna, terapeuta zajęciowy - zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - wychowawca oddziału przedszkolnego
7. mgr Zofia Wójciak - nauczyciel dyplomowany - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. II
8. mgr Marta Cieplińska - Korwel - nauczyciel dyplomowany - muzyka
9. mgr Ewelina Teper - nauczyciel mianowany - język angielski, wychowawca kl. V
10. mgr Józef Rapacz - nauczyciel dyplomowany - historia, geografia, edb, biblioteka, wos, wychowawca kl.VI
11. mgr Krystyna Pustuła - nauczyciel dyplomowany - matematyka, plastyka, rewalidacja indywidualna
12. mgr Maciej Langer - nauczyciel dyplomowany - nauczyciel wspomagający, pedagog specjalny
13. mgr Iwona Zielonka - Adamczyk - nauczyciel dyplomowany - psycholog szkolny, doradztwo zawodowe
14. ks. mgr Henryk Urbaś - nauczyciel dyplomowany - religia
15. mgr Ewa Traczyk - nauczyciel dyplomowany - fizyka
16. mgr Monika Gacek - nauczyciel kontraktowy - matematyka, technika, informatyka - wychowawca kl. VII
17. mgr Barbara Gwiżdż - nauczyciel mianowany - język niemiecki - urlop
18. mgr Aneta Karcz - nauczyciel mianowany - biologia, chemia, przyroda - wychowawca kl. IV
19. mgr Anna Gacek-Jurzec - nauczyciel kontraktowy, pedagog szkolny
20. mgr Anna Spytkowska - nauczyciel kontraktowy - język niemiecki- urlop
21. mgr Anna Kluska - nauczyciel kontraktowy - j. polski, terapeuta zajęciowy - logopedia
22. mgr Kinga Palarczyk - nauczyciel mianowany - język niemiecki
Procownicy szkoły:
Pani Krystyna Chryc
Pan Tadeusz Domagała
Pan mgr Tomasz Siarkiewicz - ASI
Pani mgr Agnieszka Gacek - sekretarka
Pani Zofia Jąkała - pielęgniarka
Nauczyciele emerytowani:
Irena Stępień
Maria Korona
Wanda Niżnik
Ewa Draganowska
Małgorzata Kowalczyk
Nauczyciele zmarli:
ś.p. Maria Wajda - 2016r.
ś.p. Maria Kwinta - 2018r.